ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Громадське радіо запустило подкаст "Це про нас: культурна мозаїка народів півдня"

Фото – Громадське радіо
Фото – Громадське радіо

Громадське радіо запустило подкаст “Це про нас: культурна мозаїка народів півдня”. Подкаст стартував за підтримки Українського культурного фонду, повідомляється на сайті медіа.

Команда проєкту в 10 епізодах розкаже про різноманіття культур українського Криму, Приазов’я та Причорномор’я через найрізноманітніші культурні коди: літературу, мистецтво, кухню та традиції. У першому епізоді розповіли про кримських татар.

“Ми будемо слухати музику, уявляти смаки та кольори, дізнаватися більше про цікаві традиції. Бо все це про нас. Це робота, яка не тільки розповідає про культуру народів півдня, а ще й розвінчує стереотипи, які розповсюджує, зокрема, країна-агресор – Росія. Стереотипи про те, ким ми є. Це дослідницько-просвітницький подкаст про збереження культур, які є частиною української історичної спадщини. І це важливо, бо мова не тільки про збереження, але і про розвиток, осучаснення мистецтва корінних народів, а також про правильні історичні наголоси”, – розповіла авторка подкасту, ведуча Вікторія Єрмолаєва.

Серед команди проєкту також звукорежисерка Юлія Соганчі, редакторка Тетяна Курманова, гостьова редакторка Катерина Мацюпа.

Подкаст в ефірі Громадського радіо щотижня в неділю о 15-й годині. Слухати та читати можна тут: GooglePodcasts, ApplePodasts, Spotify – та на SoundCloud.

Liked the article?
Help us be even more cool!