ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Голова Миколаївської ОДА вважає, що інформаційне поле в регіоні завантажене політикою

04.10.2019, 15:19
Фото з Facebook-сторінки Артема Ващиленка
Фото з Facebook-сторінки Артема Ващиленка

Голова Миколаївської обласної держадміністрації Олександр Стаднік вважає, що обласне інформаційне поле максимально завантажене політикою. Про це він сказав в ефірі місцевого телеканалу “ТАК TV” 27 вересня, повідомляє представниця ІМІ в Миколаївській області.

За його словами, “інформаційне поле в регіоні розвернулося не в той бік”. Посадовцю не вистачає в місцевих ЗМІ інформації про миколаївське узбережжя, природу та можливості для розвитку регіону. Замість цього, каже він, ЗМІ занадто багато приділяють уваги політикам.

“Інформаційне поле розвернулося трохи не в той бік. Що вони зараз роблять? Хто як покакав, хто як поїв, хто на чому приїхав, хто не так сказав, хто неправильно відповів. А де інформація про Миколаївську область? Про ці береги, про ці пусті майданчики, де можна щось організувати, якусь інфраструктуру, побудувати дорогу, де не їздять вантажівки, де можна влітку спокійно приїжджати… Де інформаційне поле про узбережжя Миколаєва? Про заповідники? Я цього ніколи не бачив. Я бачу, що той тому сказав, депутат на того показав. У нас інформаційне поле завантажене політикою, максимально політикою, на жаль”, – сказав Олександр Стаднік.

“Я вітаю чесність. Стратив – треба мати можливість чесно сказати: “Вибачте, стратив, більше не повториться”. Зробив добре – точно так же ЗМІ повинні сказати “Молодець”, показати результат. Щоб у всіх людей, які щось вигадують і пропонують, була підтримка ЗМІ”, – сказав Олександр Стаднік.

Крім того, голова Миколаївської ОДА розкритикував миколаївських журналістів за те, що вони начебто зовсім не висвітлюють теми аварійності Південнобузького (Варварівського) мосту в Миколаєві та інших соціально важливих проблем регіону.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!