Голова ЛОВА підписав наказ про запобігання розголошенню інформації під час воєнного стану
![Голова ЛОВА підписав наказ про запобігання розголошенню інформації під час воєнного стану Фото – фейсбук Максима Козицького](https://imi.org.ua/upload/news/2022/03/18/623444376d62d-1_700x350.jpg?v=1647592516)
Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький підписав наказ про запобігання розголошенню інформації під час дії правового режиму воєнного стану.
Про це повідомляється на сайті Львівської обласної держадміністрації.
Згідно з наказом, керівники та працівники підприємств, установ, організацій, що належать до сфери оборонно-промислового комплексу України, які розташовані та діють на території Львівської області, можуть поширювати в ЗМІ та в інтернеті інформацію щодо діяльності цієї інфраструктури виключно після погодження з відповідним структурним підрозділом Управління Служби безпеки України у Львівській області або військовим командуванням чи військовою адміністрацією.
Такий наказ №24/22 Козицький ухвалив 17 березня.
Help us be even more cool!