ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Голос України" пояснив публікацію статті ексрегіонала свободою слова

17.11.2021, 13:20
Сергій Тулуб. Фото: "Голос України"
Сергій Тулуб. Фото: "Голос України"

Державна газета “Голос України”, яка висвітлює діяльність Верховної Ради та органів місцевого самоврядування, пояснила, що опублікувала статтю колишнього голови Черкаської облдержадміністрації та члена Партії регіонів Сергія Тулуба свободою слова. Про це йдеться у відповіді головного редактора газети Анатолія Горлова на запит “Детектора медіа”.

Анатолій Горлов зазначає, що газета “надавала, надає і буде надавати можливість висловлення своїх поглядів будь-якому суб’єкту інформаційних відносин, в тому числі колишнім державним високопосадовцям”.

Газета посилається на закони України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” та “Про інформацію”, у яких ідеться про свободу висловлення поглядів і переконань.

“Відповідно до ст. 2 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, друковані засоби масової інформації є вільними, а свобода слова і вільне вираження в друкованій формі своїх поглядів і переконань гарантуються Конституцією України і означають право кожного вільно і незалежно шукати, одержувати, фіксувати, зберігати, використовувати та поширювати будь-яку інформацію за допомогою друкованих ЗМІ, окрім випадків, передбачених законом.

Редакція газети “Голос України” використовує авторські твори й листи з дотриманням законодавства з питань інтелектуальної власності та інших правових норм, що регулюють інформаційні відносини.

З урахуванням вимог статей 2, 5, 6 Закону України “Про інформацію”, якими визначено свободу вираження поглядів і переконань … редакція “Голосу України” надавала, надає і буде надавати можливість висловлення своїх поглядів будь-якому суб’єкту інформаційних відносин, в тому числі колишнім державним високопосадовцям”, – йдеться у відповіді на запит.

Як повідомляв ІМІ, у газеті “Голос України” вийшла стаття, автором якої є колишній голова Черкаської облдержадміністрації та член Партії регіонів Сергій Тулуб. У статті йдеться про стан енергетики в Україні та важливість кадрів у цій сфері.

Сергій Тулуб був головою Черкаської ОДА за часів Віктора Януковича та входив до Партії регіонів. Після Революції гідності у 2014 році Тулуба оголосили в міжнародний розшук. Проте вже через три роки його зняли з розшуку, а також скасували арешт на його майно в Київській області.

У довідці про автора “Голос України” зазначив лише, що Тулуб був народним депутатом, міністром та має звання Героя України.

Liked the article?
Help us be even more cool!