ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Фейгін відвідав Сущенка і передав вітання з ювілеєм

08.02.2019, 15:46
Фото - ukrinform.ua

Громадський захисник незаконно ув'язненого в Росії власного кореспондента Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін відвідав підзахисного в колонії в 50-й день його народження, передав вітання від колег, друзів, близьких. Про це Фейгін розповів Укрінформу.

“Побував сьогодні у Романа Сущенка, передав йому вітання, розповів про поточні новини, про виставки його робіт, які заплановані у Варшаві, Парижі. Звичайно, йому дуже приємно було це почути. Роман просив подякувати всім за виявлену увагу”, - сказав Фейгін.

Захисник також повідомив, що побутові умови у Сущенка кращі, ніж були спочатку. Він перебуває в теплому, безпечному приміщенні, має доступ до окропу, може здійснювати телефонні дзвінки. Роману передали пензлі й фарби, так що він тепер може займатися улюбленою справою. Сущенко виписує пресу, яка доступна в колонії, зокрема - “Новую газету”, “Коммерсант”.

За словами Фейгіна, український консул у Москві Альберт Черніюк, імовірно, зможе відвідати Сущенка в другій половині лютого.

Як повідомляв ІМІ, у середині січня Роману Сущенку вперше дозволили тривале побачення з дружиною і дочкою.

4 червня 2018 року Московський міський суд РФ засудив Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму, а 12 вересня 2018 року Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

7 листопада ФСВП Росії повідомила посольству України в Москві, що Сущенка етапували в колонію №11 в Кіровській області (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіно).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!