ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Фейгін назвав адресу, на яку можна писати Сущенку

29.11.2018, 10:39
Роман Сущенко, фото Укрінформ

Листи і листівки незаконно засудженому в РФ журналісту Роману Сущенку тепер можна надсилати за новою адресою. Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив громадський захисник Марк Фейгін.

“Хочу підкреслити, що Роман чекає на листи від своїх співвітчизників. Ось адреса, на яку йому можна писати: Сущенко Роману Владимировичу, ФКУ ИК-11 УФСИН России по Кировской обл., пос. Утробино, Кировская область, Россия, 613040”, – розповів він.

Усі листи, уточнив Фейгін, слід надсилати російською мовою, оскільки цензура в колонії їх не пропустить.

Він зазначив, що книги й посилки йому відсилати не треба, оскільки в Сущенка встановлено ліміт на передання  їх  – лише три на рік по 20 кг.

За словами Фейгіна, колонія, в якій перебуває Сущенко, – суворого режиму для засуджених правоохоронців (так звана червона колонія).

“Виправна колонія номер 11 (ВК-11) розташована в селищі Утробіно, це практично місто Кірово-Чепецьк, у Кіровській області, трохи більш як за 50 км від Кірова – обласного центру. Колонія сувора, порядки суворі, її називають “червона” або “ментівська”, як у нас кажуть. Це означає, що там сидять колишні співробітники правоохоронних органів”, – розповів він.

23 листопада Сущенка вперше після етапування до колонії в Кіровській області відвідав його адвокат, з яким їздив і громадський захисник журналіста Марк Фейгін.

Як повідомляв ІМІ, 8 жовтня українського журналіста Романа Сущенка етапували із СІЗО Москви до місця відбування покарання.

4 червня Московський міський суд РФ засудив Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Скарга на вирок була подана 5 червня, а 12 вересня Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!