ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Фейгін оприлюднив звернення Сущенка до співвітчизників

05.10.2018, 10:33

Громадський захисник українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін оприлюднив його листа, написаного перед етапом до місця ув’язнення, повідомляє Радіо Свобода.

У написаному від руки зверненні Сущенко дякує колегам та друзям “за солідарність, допомогу, підтримку та участь”.

“Сподіваюсь, що ви й надалі продовжите підтримувати мене, мою родину та справедливість. Вірю у щасливе розв’язання ситуації, в якій опинився. Постійно відчував підтримку української влади, нашої держави, уряду, президента, громадської спільноти і просто людей. Низький уклін вам”, – йдеться у зверненні Сущенка.

Також раніше, 4 жовтня, Фейгін повідомив, що журналіста у в’язниці Лефортово в Москві відвідали дружина й дочка.

Сам громадський захисник планує сьогодні, 5 жовтня, дати прес-конференцію в Києві, де також відкриється виставка малюнків Романа Сущенка.

Фото - Твіттер Марка Фейгіна

Як повідомляв ІМІ, 4 червня Московський міський суд РФ засудив Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Скарга на вирок була подана 5 червня, а 12 вересня Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!