ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Федоров розповів, скільки людей підписалися на UNITED24 Media

За 2023 рік UNITED24 Media на YouTube стало номером один серед англомовних ЗМІ в Україні в ніші "Новини та політика".

Про це в подкасті Слон розповів віцепремʼєр та голова Мінцифри Михайло Федоров.

За його словами, на канал підписані понад 916 тисяч людей, а ще 340 тисяч – в Instagram. Випуск щоденно дивляться близько 1,5–2 млн людей.

"На так важливо, буде там 600 мільйонів, 700 мільйонів чи мільярд. Дуже важлива якість залученої уваги – скільки таких людей, як Тімоті Снайдер, долучились до проєктів в Україні, розповіли про це світовим медіа, яке було охоплення", – сказав Федоров.

Він додав, що цього року Мінцифри буде зосереджене на охопленні платформи.

Як повідомляв ІМІ, у липні 2022 року Міністерство цифрової трансформації повідомило про запуск англомовного цифрового медіа UNITED24, яке має на меті показати Україну світові очима українців.

Відомство закликало приєднуватися до проєкту та допомагати створювати медіа про Україну, про її культуру, історію, бізнес, технології та армію.

UNITED24 – створена за ініціативи Президента України Володимира Зеленського фандрейзингова платформа, яка є "єдиним вікном" для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України. Зокрема, за такими напрямами, як допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Liked the article?
Help us be even more cool!