ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Федоров: Найкращий та найзахищеніший месенджер в Україні – Signal

Наразі найкращим та найзахищенішим месенджером в Україні є Signal. Далі йдуть WhatsApp, Trema, Facebook Messenger і Telegram.

Про це міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

Він нагадав, що російські соціальні мережі в Україні заблоковано. Однак, за його словами, все одно є люди, які їх досі використовують.

"В жодному разі ви не можете використовувати російські соціальні мережі. Це максимально небезпечно", – наголосив міністр.

Щодо інших месенджерів, то всі вони працюють в Україні. За словами Федорова, одним з найкращих наразі є Signal.

"Тому, звичайно, з точки зору шифрування, передачі інформації Signal є, напевно, топовим. Багато робить у напрямку безпеки WhatsApp, Trema і Telegram. У такому порядку, як я назвав. Ще Facebook Messenger, перед Telegram", – зазначив він.

Відповідаючи на запитання, чи варто довіряти Telegram, Федоров пояснив, що не робив технічного аудиту жодних соціальних медіа або месенджерів.

"Дивіться: мені потрібно уважно ставитися до того, що я говорю. Я не хочу кидати слова на вітер. Я не робив технічного аудиту жодних соціальних медіа або месенджерів. Я вам сказав особисту думку. Але від технічного аудиту може змінюватися порядок цих соціальних платформ", – сказав міністр.

Однак, за його словами, є правила, які потрібно використовувати. І тоді можна бути на 99% певним, що все буде добре з вашою інформацією.

"Якщо ви будете використовувати режим локдауну на вашому смартфоні, у вас буде двофакторна авторизація, на контракті сім-картка, хмарний пароль, і ви не будете відкривати різні лінки від невідомих вам людей, просто ці речі зробите, то вже дев'яносто, а може і більше відсотків, що у вас усе точно буде добре", – пояснив Федоров.

Як повідомляв ІМІ, у червні 2023 року російська соцмережа "ВКонтакте" почала блокувати сторінки кримських активістів на вимогу генпрокуратури РФ.

Liked the article?
Help us be even more cool!