ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Facebook, Google і Youtube домовилися спільно боротися з насильством в інтернеті

16.05.2019, 11:06
Фото - dpa/dw

Великі технологічні компанії, такі як Facebook, Youtube і Google, підписали глобальне зобов’язання щодо боротьби з “терористичним” та “екстремістським” контентом в інтернеті після масових убивств у двох мечетях у Новій Зеландії в березні цього року, повідомляє Радіо Свобода.

Президент Франції Еммануель Макрон 15 травня прийняв у Парижі керівників компаній Google, Twitter, Facebook і Microsoft, щоб оприлюднити “Крайстчерчський заклик” про добровільне зобов’язання для онлайн-платформ.

Угоду, яка не має обов’язкової юридичної сили, назвали на честь міста, в якому бойовик убив 51 людину у двох новозеландських мечетях 15 березня під час трансляції своїх дій у прямому ефірі на Facebook.

Інтернет-компанії, зокрема Amazon, Twitter, Microsoft і Dailymotion, зобов’язалися негайно і назавжди видалити будь-який насильницький контент з ознаками тероризму чи екстремізму.

За кілька годин до угоди компанія Facebook повідомила, що посилює правила використання функції прямої трансляції Facebook Live. Йшлося про запровадження так званої “політики одного удару” і тимчасове обмеження функції для людей, що порушували правила користування мережею й були за це покарані.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!