ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Дружина Сущенка відвідає його в січні

27.12.2018, 15:57
Фото - Твіттер Марк Фейгін

Дружина незаконно утримуваного в РФ кореспондента Укрінформу Романа Сущенка Анжеліка планує відвідати його в російській в'язниці наприкінці січня 2019 року. Про це вона розповіла 27 грудня у Києві під час підбиття підсумків акції “Новорічна листівка солідарності” в Національній спілці журналістів України, повідомляє Укрінформ.

“Роман зустрічатиме третій Новий рік там, у Росії - не з сім'єю. Він ізольований від будь-якої інформації, тому йому буде дуже-дуже приємно отримати ці листи, як і всім іншим політв'язням. Я збираюся їхати наприкінці січня на побачення до Романа - і, звичайно, заберу всі ці листівки. Я думаю, що їх пропустять і він зможе прочитати всі ті слова, які йому адресували люди, які з ним не знайомі, але які турбуються про його долю і які написали свої щирі побажання”, - сказала Анжеліка Сущенко.

Як повідомляв ІМІ, 4 червня 2018 року Московський міський суд РФ засудив Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму, а 12 вересня 2018 року Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!