ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 30 вересня – приймання на конкурс матеріалів, що присвячені проблемам тортур

25.08.2020, 15:15
Фото – i-micronews.com
Фото – i-micronews.com

Асоціація психіатрів України (АПУ) та Грузинський Центр психосоціальної та медичної реабілітації жертв тортур (GCRT) оголошують в Україні конкурс журналістських матеріалів, що присвячені проблемам тортур. Про це повідомляється на порталі "ГУРТ". 

Матеріали повинні бути присвячені ситуації з правами людини в закритих закладах та установах, які надають спеціальний догляд, а саме в психоневрологічних інтернатах і психіатричних лікарнях та в закладах пенітенціарної системи.

Також матеріали мають висвітлювати реалізацію абсолютного права бути вільним від тортур та інших жорстоких, нелюдських або принизливих видів поводження чи покарання і мають бути спрямовані на привернення уваги суспільства до питань захисту прав людини у вищезгаданих сферах. 

Дедлайн для подання матеріалів – 30 вересня 2020 року. Зацікавлені журналісти можуть надсилати свої матеріали та заповнену форму заявки на електронну пошту конкурсу competition.ukraine@gmail.com. 

Конкурс оголошено в межах проєкту "Боротьба з тортурами в Грузії, Україні та Вірменії", який фінансується в рамках Європейської ініціативи в галузі зміцнення демократії та прав людини Європейського Союзу.

Liked the article?
Help us be even more cool!