ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Немає підстав вважати, що фінансування НСТУ буде зменшене, – Держкомтелерадіо

01.04.2021, 13:25

Наразі немає підстав стверджувати, що фінансування Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) на 2022 рік буде зменшене. 

Про це повідомляє Укрінформ зпосиланням на Державний комітет телебачення і радіомовлення.

"Пропозиції до бюджетної програми "Фінансування підтримки Національної суспільної телерадіокомпанії України" на 2022 рік, як і до інших бюджетних програм, уряду ще не подавалися, отже немає ніяких підстав стверджувати, що фінансування НСТУ буде зменшене", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 30 березня 2021 року в Держкомтелерадіо надійшов лист від Виконавчого комітету Національної ради реформ, у якому зазначається, що, "усвідомлюючи важливість підтримки НСТУ в умовах агресії Російської Федерації, Виконавчий комітет Національної ради реформ не вважає за доцільне зменшувати на 500 млн грн фінансування у 2022 році АТ "НСТУ" за бюджетною програмою 3802080". Про позицію виконавчого комітету Національної ради реформ, яку повністю підтримує Держкомтелерадіо, поінформовано АТ "НСТУ".

"Держкомтелерадіо переконаний, що належне фінансування сприятиме виконанню покладених на Національну суспільну телерадіокомпанію завдань і виправдає очікування суспільства в отриманні потужного, незалежного і політично незаангажованого ЗМІ, яке забезпечуватиме національний діалог та право кожного на свободу думки і слова, задовольнятиме інформаційні та культурні потреби громадян, створюватиме контент, спрямований на різноманітні верстви населення. Адже існування та розвиток суспільного мовлення в демократичному суспільстві є одним з елементів забезпечення самої демократії", – зазначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

У Держкомтелерадіо, який від імені держави є єдиним акціонером НСТУ, також нагадали, що завжди наполягали на безумовному виконанні ухваленого 2014 року Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України". Зокрема, й стосовно фінансування суспільного мовника в повному обсязі. Відповідно до закону державне фінансування НСТУ має становити не менш ніж 0,2% видатків загального фонду державного бюджету України за попередній рік.

Liked the article?
Help us be even more cool!