ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Держава має підтримувати документальне кіно – Карандєєв

Держава має сприяти кінокомпаніям та організаціям у реалізації якісних документальних проєктів.

Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час спілкування з журналістами, повідомляє Укрінформ.

"Ми повинні зараз документувати ті події, які відбуваються на фронті та в цивільному житті. Це буде неправильно, якщо держава не сприятиме кінокомпаніям, організаціям, які мають гарні проєкти й хотіли б їх реалізувати. Тому однозначно ми зараз повинні зробити все можливе, щоб документальний кінематограф діяв, працював і мав державну підтримку", – сказав Карандєєв.

Він зазначив, що країни, які переживали війну, знаходили ресурси для виготовлення кіно, присвяченого як військовій тематиці, так і мирному життю.

"Звичайно, є фільми, які зараз не зовсім доречні. Це фільми легкого жанру, легкої драматургії. Можливо, за певних обставин вони теж були б необхідні, ми розуміємо, що психологічне розвантаження може бути і в цій формі. Але ми маємо концентруватися на тому, що дає найбільший результат. У сфері виготовлення медіапродукту це документалістика та фільми високого ґатунку, які допомагають глядачу більш адекватно та тверезо поставитися до тих подій, які відбуваються на фронті", – наголосив Карандєєв.

Як повідомляв ІМІ, у Києві медіаплатформа "Вгору" презентувала документальний фільм про роботу херсонських журналістів "Нескорений Херсон". 

Liked the article?
Help us be even more cool!