ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

CNN планує скоротити 100 робочих місць і зосередитися на цифровій сфері

11.07.2024, 11:48

Американська телерадіокомпанія CNN планує скоротити близько 100 робочих місць і підсилити свій цифровий бізнес.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на внутрішню записку CNN.

Телерадіокомпанія об’єднає відділи пошуку новин і цифрових новин, інвестуватиме у відео й запустить нові платні новинні продукти, повідомляє в записці генеральний директор CNN Worldwide Марк Томпсон.

“Ми будуємо цифровий бізнес майбутнього на мільярд доларів”, – зазначає він.

Як пише видання, Томпсон, колишній керівник New York Times і BBC, який став гендиректором CNN у жовтні минулого року, намагається оптимізувати роботу компанії й стимулювати продажі, щоб компенсувати зменшення телеаудиторії.

До кінця року CNN запустить власний продукт, доступний за підпискою, – перший у запланованій низці підписок, до якої також входить підписка на контент, присвячений способу життя й іншим темам.

Компанія створить “Лабораторію телемайбутнього” – відділ, що вироблятиме контент для стримінгового майданчика Max і пакуватиме телеконтент CNN для цифрових каналів.

Також Томпсон розписав кілька змін у режимі редакторської роботи CNN, зокрема централізовані планування й пітчинг, а також створення позиції “сторі-менеджера”, який керуватиме всіма аспектами вироблення матеріалу від початку до публікації чи ефіру.

У записці йдеться, що Томпсон обговорить ці плани з персоналом на загальній нараді 10 липня.

У січні 2024 року стало відомо, що видання Los Angeles Times планує скоротити "значну" кількість журналістів. Йшлося про скорочення щонайменше 100 журналістів – близько 20% редакційного колективу. Це мало покращити фінансове становище газети.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!