ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Членкинею правління Суспільного стала Юлія Федів

Юлія Федів. Фото – Суспільне
Юлія Федів. Фото – Суспільне

Наглядова рада Суспільного обрала медіаменеджерку та експертку з питань культурних політик і культурної дипломатії Юлію Федів членкинею правління Суспільного, відповідальну за соціально впливовий контент і спеціальні проєкти. Таке рішення наглядова рада мовника ухвалила 28 березня, повідомляє Суспільне.

За її обрання віддали 11 голосів, проти – три, не брали участі в голосуванні – один. Голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа підпише з нею контракт терміном на чотири роки.

Юлія Федів зазначила, що для неї честь стати частиною команди Суспільного Мовлення, цінності та принципи діяльності якого резонують з її життєвою філософією змінотворця. 

“Попереду багато роботи в напрямку стратегічного планування, розвитку та виробництва соціально впливового контенту з метою посилення ролі та іміджу Суспільного Мовлення для громадян України”, – зазначила вона.

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький розповів, що довгий час запрошував Федів приєднатися до їхньої команди.

“Дуже радий бачити Юлію в нашій компанії. Я довгий час запрошував її приєднатись до нашої команди і щасливий, що її фаховість та висока експертність допоможе нам зростати й разом реалізовувати ще більше амбітних цілей”, – сказав він.

Що відомо про Юлію Федів

Юлія Федів була керівницею Бюро програми Європейського Союзу “Креативна Європа” в Україні, першою виконавчою директоркою новоствореної державної установи “Український культурний фонд”. Очолювала ГО “Громадське телебачення” та співпрацювала з інформаційними агенціями Deutsche Welle та n-ost. Має 13-річний досвід у сфері стратегічного управління, культурного та медіаменеджменту, проєктної роботи в міжнародних організаціях та державних установах.

До команди Суспільного Юлія долучилась у 2023 році, із самого початку працює над реформуванням напряму розвитку та виробництва соціально впливового контенту. 

До складу правління Суспільного Мовлення входять: Микола Чернотицький, Марія Фрей, Родіон Кочубей, Дмитро Хоркін, Андрій Таранов, Дмитро Козлов.

Відповідно до Закону “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”, правління є виконавчим органом Суспільного Мовлення. За поданням голови правління наглядова рада Суспільного обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до його статуту. Рішення про обрання членів правління Суспільного має бути мотивованим, з обґрунтуванням підстав, на основі яких наглядова рада віддає перевагу одному кандидату перед іншим.

Liked the article?
Help us be even more cool!