ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Чернівецька газета "Час" відмовилась друкувати телепрограму "Інтера"

17.05.2018, 14:34
Фото - "Молодий буковинець"

У Чернівцях місцева газета “Час” відмовилась друкувати програму телепередач каналу “Інтер” через антиукраїнську позицію цього ЗМІ. Про це йдеться в сьогоднішньому номері видання, повідомляє “Молодий буковинець”.

“Редакція газети “Час” обурена антиукраїнською позицією телеканалу “Інтер”. Тому у нашій газеті програми цього каналу не буде”, - йдеться в оголошенні на першій шпальті свіжого номера газети.

Як повідомляв ІМІ, 11 травня городенківська міськрайонна газета “Край” (Івано-Франківська область) відмовилася друкувати програму телеканалу “Інтер” через його антиукраїнську політику.

Оприлюднені уривки концерту до Дня перемоги 9 травня, який планував показати “Інтер”, викликали критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні “іменами фашистських злочинців”.

8 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликалаприпинити спроби розколювати країну після оприлюднення телеканалом “Інтер” ролика, змонтованого із концерту до Дня перемоги 9 травня.

9 травня протягом дня тривав протест, організований політичною партією “Національний корпус”. Активісти вимагали від телеканалу “Інтер” скасувати трансляцію “російського продукту в кращих традиціях російської пропаганди” – концерт до Дня пам’яті та примирення.

9 травня активісти мережі “Вільні люди” пікетували офіс компанії “Національні інформаційні системи”, що виробляє новини для “Інтера”, проти трансляції концерту “Победа. Одна на всех” під гаслом “Інтер – на цвинтар”.

У Києві 9 травня ввечері на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу “Інтер”, кинули “коктейль Молотова.

11 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила виїзну позапланову перевірку телеканалу “Інтер” у зв’язку трансляцією 9 травня концерту “Победа. Одна на всех”, в якому виявлені ознаки пропаганди та розпалювання ворожнечі.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!