ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Через карантин Радіо НВ заморозило майже всі проєкти

27.04.2020, 16:50
Фото – people.in.ua
Фото – people.in.ua

Через карантин Радіо НВ зупинило виробництво майже всіх авторських проєктів, замість них в ефірі транслюють повтори раніше записаних програм. Про це повідомляє "Детектор медіа" з посиланням на головного редактора Радіо НВ Олексія Тарасова.

Він розповів, що до переформатування медіа, яке заплановано на 1 липня, усі проєкти мали виходити без змін – у колишньому форматі. Однак через пандемію коронавірусу та карантин довелося зупинити виробництво програм. За його словами, в авторів і гостей немає можливості приїжджати до студії Радіо НВ.

Тарасов уточнив, що авторів цих проєктів не звільняли, бо вони працювали не на ставці, а за договорами: "Ми заплатили за місяць, відповідно, за всі програми, які вийшли й навіть не вийшли в ефір".

Водночас керівництво Радіо НВ вирішило закрити програми, які виходили у вихідні. "Є рішення, які були прийняті ще до мого приходу (Олексій Тарасов став головним редактором радіостанції 15 квітня. – Ред.). Наприклад, моє керівництво прийняло рішення, що нам дуже дорого обходиться "Вікенд", – розповів Тарасов.

Натомість на Радіо НВ залишилися лінійні ефіри, а саме: ранковий ефір; трохи переформатований вечірній ефір з Дмитром Тузовим; авторські програми – "Має слово" Юрія Мацарського, "Світ огляд" Івана Яковини та "Шоу на перспективу" Ілони Довгань. Авторські проєкти лишили, оскільки ведучим нема потреби запрошувати гостей у студію, тому вони записують програми з дому.

"Моя програма теж заморожена. До сьогодні виходили повтори. Однак через те, що відбувається довкола проєкту "ДАУ", ми записали ще одне інтерв'ю з режисером Іллею Хржановським. Ми ще поки не вирішили, чи доцільно її розморожувати, чи є нам про що говорити? І знову ж таки – чи є в мене на це час? Бо зараз дуже багато всього відбувається одночасно, купа організаційних питань", – додав Олексій Тарасов.

Крім того, він повідомив, що зараз триває робота над планом щодо переформатування ЗМІ. Зокрема, концепція переформатованого радіо передбачає скорочення кількості програм та їхнього хронометражу.

Він уточнив, що наразі ще немає фінального результату цього плану: "Ми вже намалювали приблизну сітку; думаємо над тим, хто стане нашими ведучими; з ким хочемо продовжити співпрацю або спробувати інший варіант. У тому числі спробуємо продовжити роботу з тими ведучими, які залишаються".

Liked the article?
Help us be even more cool!