ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Брюссельське видання EU Today написало про виставку Сущенка

26.12.2018, 11:04
Фото - ukrinform

Брюссельське видання EU Today опублікувало 25 грудня матеріал про виставку художніх робіт ув'язненого в Росії журналіста Романа Сущенка, повідомляє Укрінформ.

Автор публікації британський журналіст Гарі Картрайт ділиться своїми враженнями від творчості Романа, малюнки якого, створені в місцях ув'язнення в РФ, виставлялися в грудні у Брюссельському прес-клубі.

“Кореспондент Укрінформу в Парижі Роман Сущенко також має другий вимір свого таланту як вишуканий художник. Сумно, що митець не міг бути присутнім особисто, адже нині ув'язнений в Росії через сфабриковані обвинувачення”, - пише EU Today.

Картрайт зазначає, що друзі й колеги Сущенка пам'ятають його, особливо в ці різдвяні святкові дні, та продовжують вимагати звільнення українського журналіста.

Як повідомляв ІМІ, 4 червня 2018 року Московський міський суд РФ засудив Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму, а 12 вересня 2018 року Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!