ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Бородянський сказав, що не знав про залучення ведучих "112 Україна" до консультування телеканалу для ТОТ

20.02.2020, 10:27
Фото – скриншот з відео Громадського
Фото – скриншот з відео Громадського

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив, що дізнався лише 19 лютого зі ЗМІ про залучення ведучих “112 Україна” до консультування нового українського телеканалу для жителів тимчасово окупованих територій.

Про це Бородянський сказав в ефірі hromadske.ua 19 лютого, повідомляє Укрінформ.

За його словами, міністерство не втручається в операційну діяльність телеканалу, не вказує, кого варто наймати на роботу.

Водночас Бородянський на запитання про те, чи вважає він нормальною ситуацію, коли державний канал консультують працівники “112 Україна”, які, на думку журналіста, ведуть антиукраїнську діяльність, відповів: “Якщо люди займалися антиукраїнською діяльністю, то вони мають нести за це покарання і не мають права працювати в органах державної влади”.

Також він повідомив, що 19 лютого підписав розпорядження про оголошення конкурсу на посаду керівника телеканалу, який вестиме мовлення на окуповані території. 

Міністр розповів, що конкурс на посаду керівника цього телеканалу не було оголошено через бюрократичні процедури, пов'язані з реорганізацією міністерства.

“Сьогодні я підписав відповідний документ, (конкурс. – Ред.) буде оголошений", – зазначив Бородянський.

Як повідомляв ІМІ, 19 лютого колишня журналістка UATV Анастасія Федченко заявила, що ведучі політичного ток-шоу “Пульс” (телеканал “112 Україна”) Володимир Полуєв і Ганна Степанець стали консультантами каналу для окупованих територій, який створюється замість телеканалу іномовлення UATV.

7 лютого міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський анонсував, що телеканал для тимчасово окупованих територій запустить своє мовлення 1 березня поточного року.

12 січня телеканал іномовлення України UATV припинив мовлення в прямому ефірі, з 13 січня програми виходять у записі. Планувалося, що 15 лютого замість UATV має розпочати мовлення новий державний розважально-інформаційний канал для тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською і російською та показуватиме розважальний контент виробництва українських медіагруп і власні новини.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!