ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Бойовика "ДНР", який закликав до терактів та захоплення України, засуджено до 15 років тюрми

29.06.2023, 13:28
Фото – Одеська обласна прокуратура
Фото – Одеська обласна прокуратура

Одесита, який був фігурантом справи "комсомольців-терористів", а у 2014-му долучився до угруповання "ДНР", засуджено за участь у терористичній організації до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Про це повідомила пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Із 2004 року чоловік відбував покарання в Торезькій виправній колонії № 28 на Донеччині за тероризм, грабежі, бандитизм, незаконне зберігання зброї та спробу повалення державної влади в Україні.

"З метою втілення проросійських поглядів у 2000-х роках він створив банду "Комуністи-революціонери", з-поміж прихильників відродження СРСР та встановлення диктатури комуністичної партії. Серед доведених епізодів злочинної діяльності організованої групи – вибухи біля будівлі СБУ в Києві восени 2002 року, озброєне пограбування ювелірних магазинів та пунктів обміну валют", – зазначили в прокуратурі.

У серпні 2014 року, після окупації міста Торез (Донецька область), бойовики "ДНР" звільнили його з в’язниці.

Він залишився на тимчасового окупованій території і приєднався до одного з підрозділів політичного блоку "ДНР" – так званого "Комитета освобождения Причерноморья".

В лавах організації він налагоджував координацію між її членами, забезпечував поповнення новими прихильниками, популяризував діяльність "ДНР" та "ЛНР", публічно закликав до ведення збройного опору силам антитерористичної операції, вчинення терористичних актів, захоплення і подальшої окупації території України, встановлення на захоплених територіях влади терористичних організацій та створення на них псевдодержавного утворення "Новоросії", зазначили в прокуратурі.

Там додали, що ворожу пропаганду він викладав у YouTube.

Відповідно до інформації видання "Перступности.НЕТ", засудженого звуть Андрій Яковенко.

Фото – скрін YouTube-канал "КТВ"

Як повідомляв ІМІ, Служба безпеки України ліквідувала підпільну типографію, де виготовляли фальшиві документи для легалізації росіян в Україні та ЄС. 

Liked the article?
Help us be even more cool!