ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Багато історій про журналістів в окупації ми не розповіли з безпекових причин – журналістка "Слідства.Інфо"

06.06.2023, 13:10
Фото – скрін з відеотрансляції Укрінформу
Фото – скрін з відеотрансляції Укрінформу

Команда “Слідства.Інфо” пів року збирала інформацію про різних журналістів в окупації, але багато історій не змогла розповісти з міркувань безпеки, адже або журналісти, або їхні рідні перебувають у небезпеці.

Про це під час пресконференції “Злочини Росії проти українських журналістів: стратегія діяльності РФ на окупованих територіях” розповіла журналістка-розслідувачка Яніна Корнієнко.

“І десь пів року тому, поспілкувавшись із нашими основними партнерами – ІМІ, ми вирішили робити фільм, де ми розповімо про це систематичне явище. І нашою основною метою було показати, що те, що відбувається з журналістами, не випадковість, а закономірність”, – розповіла журналістка.

За її словами, журналісти, з якими команда спілкувалась у фільмі, і журналісти, з якими спілкувалися поза кадром, – усі однозначно стверджували про списки.

Нагадаємо, напередодні Дня журналіста, 5 червня, команда “Слідства.Інфо” презентує документальний фільм “Окупація: ціна правди”, про злочини РФ проти журналістів, створений на основі моніторингу Інституту масової інформації.

Liked the article?
Help us be even more cool!