ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Бабінець розповіла про свою залученість у роботу Слідства.Інфо під час декрету

06.07.2023, 16:49
Фото – фб-сторінка Анни Бабінець
Фото – фб-сторінка Анни Бабінець

Журналістка Анна Бабінець під час декретної відпустки залишиться на посаді виконавчої директорки ГО “Слідство.Інфо”. Також вона продовжить займатися міжнародними розслідуваннями як редакторка OCCRP (Центр з дослідження корупції та організованої злочинності, міжнародне об'єднання журналістів. – Ред.) в Україні. 

“Та й українськими теж, щоправда в повільнішому темпі”, – написала Бабінець на своїй Facebook-сторінці.

Також вона повідомила, що з 5 липня Настя Станко обійняла посаду головної редакторки Слідства.Інфо.

“Сьогодні Настя робить чи не найкрутіші репортажі з фронту, які набирають мільйонні перегляди за лічені дні. Ми в Слідстві теж почали займатися воєнним репортингом від початку повномасштабки, тому її знання та вміння значно підсилять напрямок воєнної журналістики (та, зокрема, висвітлення воєнних злочинів, який у нас зараз один з ключових)”, – написала Бабінець.

Вона додала, що разом зі Станко до команди Слідства.Інфо долучився відеограф та режисер Микола Пастико, який вже понад рік разом з нею робить репортажі з фронту. 

Як повідомляв ІМІ, під час відзначення 11-ї річниці створення агенції нинішня очільниця редакції Слідство.Інфо Анна Бабінець заявила, що в липні редакцію очолить Настя Станко.

Вона останні майже десять років працювала на різних посадах на Громадському, півтора року була його головною редакторкою. Станко висвітлювала події на Майдані під час Революції гідності, російську агресію на Донеччині та Луганщині, а також у Криму. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року Станко зосередилася на воєнному репортингу, регулярно відвідує прифронтові території та публікує репортажі з гарячих точок.

У 2018 році вона отримала Міжнародну премію за свободу преси в Нью-Йорку, а 2019-го їй присудили нагороду за відвагу від International Women’s Media Foundation. В Україні Настя Станко кілька років поспіль потрапляла до шорт-листу журналістського конкурсу “Честь професії”.

Слідство.Інфо – агенція журналістських розслідувань, створена в червні 2012 року журналістами-розслідувачами Дмитром Гнапом та Анною Бабінець. Спочатку журналісти публікували переважно текстові розслідування, а з 2014 року почали видавати щотижневу телепрограму на Громадському та Суспільному телебаченні, ведучим якої був Дмитро Гнап. У 2018 році агенцію очолила Анна Бабінець, тоді ж команда відмовилася від випуску щотижневої програми та зосередилася на глибоких фільмах-розслідуваннях.

Liked the article?
Help us be even more cool!