ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Бабченко розповів, що не одразу повірив, що його хочуть убити

31.05.2018, 17:51
Фото - Сергій Нужненко, Радіо Свобода

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко розповів, що не одразу повірив українським правоохоронцям, що на нього готується замах. Про це він розповів в інтерв’ю журналістам, яке транслювало Reuters, повідомляє Громадське.

“Звісно у мене були вагання. Мене не одразу переконали, я не одразу повірив. Приходять люди, кажуть, що тебе хочуть убити. Ти відчуваєш недовіру. На першій же зустрічі (зі спецслужбовцями – ред.) почали процесуально оформлювати справу. Насамкінець я побачив, що люди дійсно працюють, і почав їм довіряти”, - сказав Бабченко.

Він додав, що не знає, навіщо спецслужба інсценувала його вбивство, однак припустив, що це могло бути потрібно для зібрання 100% доказової бази

Як повідомляв ІМІ, 30 травня голова СБУ Василь Грицак на брифінгу в Києві заявив, що Аркадій Бабченко живий і його смерть інсценували, аби врятувати від убивства, яке замовили російські спецслужби.

Як розповів Грицак, російські спецслужби для вбивства в Києві Аркадія Бабченка завербували громадянина України Г., якому заплатили 40 тисяч доларів. Українець після отримання завдання від російських спецслужб запропонував вбити Бабченка знайомому з числа бійців на Донбасі.

Працівники СБУ затримали організатора вбивства журналіста Аркадія Бабченка, яке насправді планували здійснити спецслужби Росії, заявив Грицак. Громадянину Г. підготовлена підозра у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 14, ч.  5 ст. 27, ст. 258 КК України.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!