ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Азербайджан оголосив у розшук російського пропагандиста, який закликав бомбити країну

19.12.2022, 17:14
Фото – NEXTA live
Фото – NEXTA live

В Азербайджані оголосили в міжнародний розшук російського пропагандиста Михайла Александрова, який закликав до ракетних ударів по країні. 

Про це повідомляє Ліга з посиланням на генеральну прокуратуру Азербайджану.

Як пише видання, Александров називає себе “провідним експертом” Центру військово-політичних досліджень Московського державного інституту міжнародних відносин. Виступаючи на одному з пропагандистських каналів, він заявив, що Росії необхідно завдати ракетних ударів по Азербайджану, щоб зупинити постачання нафти на Захід і спричинити зростання цін на вуглеводні.

“Потрібно обстріляти ракетами й повністю знищити всю нафтову промисловість та енергетичну систему Азербайджану. Якщо ми розбомбимо їхню нафтову галузь, вони не зможуть продавати нафту на Захід. Це сильно підвищить ціни на нафту. Треба завдавати ударів по їхньому нафтовидобутку та енергосистемі”, – говорив він. 

У відповідь у Баку розпочали кримінальне провадження за статтями про відкриті заклики до розв'язання агресивної війни через ЗМІ, погрози вчинення терактів та розпалювання національної ненависті.

Азербайджан через Інтерпол вимагає арешту Александрова. До органів партнерів Баку надіслав запити для забезпечення екстрадиції Александрова в разі його в'їзду на територію цих країн.

Liked the article?
Help us be even more cool!