ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Аваков повинен довести до кінця справу Шеремета – Зеленський

20.05.2020, 12:38
Фото – Роман Пилипей / ЕРА
Фото – Роман Пилипей / ЕРА

Президент Володимир Зеленський заявив, що справа про вбивство журналіста Павла Шеремета не така однозначна, як справа про вбивство активістки Катерини Гандзюк, і за неї відповідає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє "Українська правда".

"Є, на жаль, декілька трагічних справ у нашій країні.

З приводу Катерини Гандзюк – за мою каденцію люди, які вбили, посаджені. Є питання, хто замовив. У нас є відповідь. Ми знаємо, хто замовив. Зараз ця справа вже повністю передана до суду. І суд, я впевнений, дасть справедливий вирок – і замовники сядуть за ґрати, не замовник, а замовники.

Що стосується справи Шеремета – вона більш складна. Однозначна вона чи ні? Я теж не знаю…

Зараз цю справу веде і відповідає за неї Арсен Аваков. Він це знає. Це його справа – і він відповідальний за результат цієї справи.

Якщо доведе слідство і суд, що ті люди (підозрювані) – вбивці, вони сядуть. Якщо ні, то будуть відповідати ті люди, які довели цю справу до суду звинуватили невинних людей.

З усіма цими справами ми точно розберемося", – зазначив президент.

Зеленський заявив, що готовий долучатися до всіх резонансних справ, серед них він назвав справи щодо Майдану, Гандзюк, Шеремета.

Стосовно Авакова Зеленський сказав: "Чи потужний він міністр? Так. Чи складна у нас ситуація? Так. Його сьогоднішня відповідальність – справа Шеремета. Він почав цю справу, він повинен її довести до кінця, до результату – щоб усі, хто дійсно вбив Шеремета, були покарані".

Liked the article?
Help us be even more cool!