ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

"Армія FM" розширила свою мережу ще на вісім частот

17.10.2019, 15:01
Фото – svoeradio.com
Фото – svoeradio.com

Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України (“Армія FM – військове радіо”) стала переможцем на всіх восьми частотах конкурсу на радіомовлення у військово-патріотичному форматі. Підсумки конкурсу 17 жовтня підбила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, повідомляється на сайті регулятора.

Нові частоти, на яких відтепер мовитиме “Армія FM”: 87,9 МГц у м. Бердичеві Житомирської обл.; 98,9 МГц у м. Новоград-Волинському Житомирської обл.; 91,2 МГц у м. Запоріжжі; 92,4 МГц у м. Львові; 88,9 МГц у м. Новояворівську Львівської обл.; 103,3 МГц у м. Миколаєві; 90,2 МГц у м. Полтаві та 99,0 МГц у м. Херсоні.

На цих частотах, відповідно до конкурсних умов, мають звучати програми, які висвітлюють діяльність Збройних сил України, Операції Обʼєднаних сил, ветеранів АТО та події, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими. Вимогами до програмної концепції передбачено, що радіостанція має виготовляти і поширювати не менше як 30% програм на військово-патріотичну тематику.

Член Національної ради Сергій Костинський нагадав, що це другий конкурс, на який запропоновано саме військово-патріотичний формат мовлення.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!