ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Апеляційний суд визнав арешт Жанари Ахмет незаконним – адвокат

09.11.2017, 10:41
Жанара Ахмет, фото - Радіо Свобода

8 листопада Апеляційний суд Київської області визнав незаконним рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області про тимчасовий арешт журналістки Жанари Ахмет з Казахстану. Про це повідомив адвокат журналістки Владислав Грищенко, інформує “Детектор медіа”.

“Перемога. Тимчасовий арешт визнано незаконним”, – сказав він.

Також адвокат додав, що наступний крок – розгляд апеляційної скарги захисту на екстрадиційний арешт журналістки.

Як повідомляв ІМІ, 21 жовтня журналістка і блогерка з Казахстану Жанара Ахмет була затримана на Київщині у зв’язку з розшуком по лінії Інтерполу.

Жанара Ахмет була змушена тікати в Україну з Казахстану в березні 2017 року. На батьківщині Ахмет звинувачується в шахрайстві, журналістка вважає справу політично мотивованою. У Києві Ахмет разом з 9-річним сином живуть менше року і просять політичного притулку.

25 жовтня Києво-Святошинський суд заарештував казахстанську журналістку Жанару Ахмет на 18 діб.

2 листопада Шевченківський районний суд Києва відмовив депутату Світлані Заліщук та Гельсінській спілці віддати на поруки журналістку Жанару Ахмет з Казахстану, яку було арештовано на 18 днів.

2 листопада Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокуратури про екстрадиційний арешт Жанари Ахмет терміном на 2 місяці з можливістю його подовження до 12 місяців.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар ініціювала на 8 листопада розгляд питання щодо казахської журналістки Жанари Ахмет.

Liked the article?
Help us be even more cool!