ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Апеляційний суд скасував виправдувальний вирок обвинуваченому в побитті Євгена Положія

25.04.2019, 11:08

19 квітня Сумський апеляційний суд скасував рішення Ковпаківського районного суду м. Суми, яким 8 травня 2018 року громадянина М. виправдано за обвинуваченнями у вчиненні хуліганських дій із заподіянням тілесних ушкоджень головному редакторові газети “Панорама” Євгену Положію. Про це повідомляє представник ІМІ в Сумській області.

Справу скеровано на новий судовий розгляд, її має розглядати інший суддя.

“Колегія суддів Сумського апеляційного суду частково задовольнила апеляційні скарги прокурора та представника потерпілого у справі побиття сумського журналіста. Вирок Ковпаківського суду було скасовано у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та істотним порушенням Кримінально-процесуального закону”, – пояснила речниця Сумського апеляційного суду Катерина Співак.

“Крапка не поставлена, лише кома, – сказав адвокат потерпілого Сергій Рижов. – Є питання до наших слідчих органів, які недолуго представляють свою позицію. Сподіваюся, що при новому розгляді будуть доцільно використані ті докази, які є. Ну, і не забуваємо, що стаття, по якій притягується до відповідальності особа, і строки давності у нас сплинуть через два місяці”.

Як повідомляв ІМІ, 15 квітня 2014 року пізно ввечері в Сумах двоє невідомих у балаклавах жорстоко побили у власному гаражі головного редактора газети “Панорама” Євгена Положія. Унаслідок він дістав сильний струс мозку, численні забиття і відкритий вивих руки з розривом м’яких тканин.

УМВС України в Сумській області попередньо кваліфікувало справу як “Хуліганство”. Проте після того, як інцидент викликав резонанс у суспільстві, справу було перекваліфіковано на “Умисне нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень”.

У міліції зазначили, що напад на Положія міг бути пов’язаний з його професійною діяльністю.

Євген Положій повідомив ІМІ, що пов’язує напад зі своєю журналістською діяльністю.

22 травня 2015 року мешканцю м. Суми було повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства та заподіянні умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості головному редакторові газети “Панорама” Євгену Положію.

Підозрюваному інкриміновано вчинення протиправних дій за ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 296 КК України.

8 травня 2018 року Ковпаківський районний суд м. Суми виправдав громадянина М. за обвинуваченнями у вчиненні хуліганських дій із заподіянням тілесних ушкоджень головному редакторові газети “Панорама” Євгену Положію.

Liked the article?
Help us be even more cool!