Альона Романюк залишила проєкт "По той бік новин"
![Альона Романюк залишила проєкт "По той бік новин" Фото - фейсбук Альони Романюк](https://imi.org.ua/upload/news/2021/08/31/31612ddee1cec6f-612dded06ba43-12_crop_700x350.jpg?v=1634199858)
Головна редакторка фактчекінгового проєкту “По той бік новин” Альона Романюк повідомила, що залишає проєкт.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці “По той бік новин”.
“Із сумом повідомляю, що змушена покинути проєкт “По той бік новин”. Ні, я не покидаю тему протидії дезінформації - щочетверга на ютуб-каналі MokRec у відеоформаті я розповідатиму про те, що відбувається По той бік інфи”, - написала вона.
Вона додала, що у проєкті залишається фактчекер Сергій Одаренко.
Проєкт “По той бік новин” Альона Романюк запустила у 2018 році як інформаційну кампанію Інституту розвитку регіональної преси, яка спрямована на протидію дезінформації та інформаційним вкидам. Проєкт можна підтримати на патреоні.
Help us be even more cool!