Активісти "Жовтої стрічки" в окупованих містах Запорізької області спалюють газети та агітматеріали росіян
![Активісти "Жовтої стрічки" в окупованих містах Запорізької області спалюють газети та агітматеріали росіян Фото – Жовта стрічка](https://imi.org.ua/upload/news/2023/04/27/644a50e0beba9-1_700x350.jpg?v=1682596585)
Активісти громадського руху опору “Жовта стрічка” на тимчасово окупованих територіях Мелітополя, Бердянська та Енергодара спалюють газети та агітаційні матеріали російських окупантів. Про це повідомляється в телеграм-каналі руху “Жовта стрічка”.
“Окупанти створили величезну кількість пропагандистських матеріалів, намагаючись таким чином створити паралельну реальність, інформаційну бульбашку для українців, але українці розуміють, що краще російська пропаганда має бути спалена!” – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що завдяки активістам руху знищено 500 примірників агітаційної макулатури.
![](/upload/media/2023/04/27/644a50df46075-2.jpg)
![](/upload/media/2023/04/27/644a50e036b82-3.jpg)
![](/upload/media/2023/04/27/644a50dfc7779-4.jpg)
Фото – "Жовта стрічка"
Нагадаємо, громадянський рух спротиву на тимчасово окупованих територіях України “Жовта стрічка” є лауреатом Премії Сахарова – 2022.
Виник рух навесні 2022 року, після повномасштабного вторгнення Росії. Рух демонструє громадянський протест, підтримує громадян в окупації та проводить просвітницьку роботу.
Help us be even more cool!