ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

63% українців вважають незалежні медіа важливими для демократії – дослідження

11.03.2020, 14:42
Фото – nepalipatra.com
Фото – nepalipatra.com

63% українців вважають незалежні медіа важливими для демократії. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного мовлення з посиланням на дослідження Pew Research Center.

Pew Research Center провів дослідження в 34 країнах у 2019 році. Метою було з'ясувати, як бачать демократію в різних куточках світу. За одержаними даними, однією з головних засад демократії є незалежні медіа. 

Винятком не стала й Україна, де 63% опитаних одним із важливих чинників демократії назвали діяльність незалежних медіа, на які не впливають влада й цензура.

Водночас зазначається, що українці вважають свободу медіа найважливішим принципом демократії після справедливості судової системи. Така тенденція простежується в більшості країн, де проводили дослідження.

У звіті зазначено, що найбільше вільну пресу підтримують у Греції – 89%, Швеції – 82% та США – 80%, найменше в Росії – 38%, Індії – 37% і Лівані – 28%.

Загалом же в дослідженні зупинилися на кількох показниках, які впливають на демократію: робота влади на користь усього суспільства, справедлива ​​судова система, гендерна рівність, незалежні медіа й свобода віросповідання.

Pew Research Center – аналітичний центр, що базується у Вашингтоні та проводить опитування громадської думки, демографічні дослідження, аналіз контенту ЗМІ та інші емпіричні дослідження із суспільствознавства.

Liked the article?
Help us be even more cool!