ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

4 канал не пустив в ефір інтерв'ю з Леросом через напис про Зеленського на футболці

17.09.2021, 10:10
Фото – Дмитро Добродомов
Фото – Дмитро Добродомов

4 канал не пустив в ефір інтерв'ю Тетяни Даниленко з народним депутатом Гео Леросом через те, що останній знімався у футболці з образливим написом про президента Володимира Зеленського. 

Про це повідомив у Facebook генеральний директор та співвласник каналу Дмитро Добродомов увечері 16 вересня, пише “Детектор медіа”.

“Шановні глядачі 4 каналу, хочу прояснити ситуацію щодо інтерв'ю з народним депутатом Гео Леросом, яке мало сьогодні вийти о 22:00 в етері 4 каналу. У програму “Постаті” з Тетяною Даниленко редакція 4 каналу запросила народного депутата Гео Лероса. Він прийшов на інтерв'ю в одязі з написом, який безпосередньо ображає президента України Володимира Зеленського. Мені невідомо, чого саме Гео Лерос хотів досягти таким вчинком: отримати політичні дивіденди, розпалити ворожнечу в суспільстві чи влаштувати провокацію”, – написав він.

На футболці Лероса було написано “Зеля! х/йло”. Добродомов зазначив, що це нецензурне слово в сукупності з прізвищем в Україні зазвичай використовують щодо президента Росії Путіна, “але ми не Росія, тож ставити знак рівності між керівником нашої держави й держави, яка окупувала Крим і Донбас та вже сім років веде з нами війну, є неприпустимим”. На його думку, “цей знак рівності якраз дуже вигідний Росії”.

“4 канал не є терпимим до відвертих провокацій та розпалювання ворожнечі від будь-яких політичних сил. Я особисто в авторських програмах не раз критикував дії і президента, і чинної, і попередніх влад. Однак завжди к у моїх програм, так і в інших програмах 4 каналу це відбувається в межах чинного законодавства. І так буде й надалі. Ти можеш не поважати президента – і це твоє право. Але май повагу до країни. Саме тому інтерв'ю з Гео Леросом не вийде в етері 4 каналу”, – додав Добродомов.

Сам Лерос назвав це у Facebook цензурою та заявив, що “Україна скочується до рівня свобод нинішньої Білорусі”, а президент Зеленський нібито “знищує демократію та свободу слова”.

Як нагадує видання, 15 вересня Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження проти Гео Лероса за фактом можливої імітації нападу на самого себе.  

13 вересня 2021 року ДБР повідомило, що в одному з телеграм-каналів було опубліковане відео, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, за грошову винагороду нібито шукає співучасників для імітації нападу на себе задля створення видимості погроз. 

29 березня 2020 року нардеп Лерос (тоді ще з фракції “Слуга народу”) опублікував так звані плівки Єрмака. На цих записах брат керівника Офісу президента Андрія Єрмака Денис пропонує влаштувати неназваних осіб на певні посади.  

28 серпня 2020 року Гео Лерос повідомив, що йому спалили автомобіль. Інцидент він пов’язав зі своєю політичною діяльністю. 

Під час засідань Верховної Ради  Лерос виступав із критикою президента Володимира Зеленського та керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Після цього в “Слузі народу” почали збирати підписи за виключення Гео Лероса з фракції. 1 вересня 2020 року Лероса виключили з фракції “Слуга народу”.

11 серпня 2021 року Лерос програв суд брату Єрмака: нардепа зобов’язали спростувати поширену інформацію.

Liked the article?
Help us be even more cool!