27 вересня в Українському Домі відбудеться одноденна фотовиставка бійця полку "Азов" Дмитра Козацького
![27 вересня в Українському Домі відбудеться одноденна фотовиставка бійця полку "Азов" Дмитра Козацького Фото – Facebook-сторінка Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими](https://imi.org.ua/upload/news/2022/09/26/6331aa2eec8a5-309293312-129836866471736-2154722026314101120-n_700x350.jpg?v=1668672908)
27 вересня в Національному центрі "Український Дім" відкриється одноденна фотовиставка робіт звільненого з російського полону воїна полку "Азов" Дмитра Козацького з позивним Орест.
Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Виставка проводиться в межах заходів, присвячених дню міста Маріуполь. Зокрема, за ініціативи Маріупольської міської ради та Центру підтримки маріупольців "Я, Маріуполь" буде вперше проведено благодійний аукціон "Де ти?".
Урочисте відкриття заходу о 16.00, а вільний доступ до перегляду робіт – вже з 11.00
Як повідомляв ІМІ, Україна повернула 21 вересня з російського полону 215 українських захисників та захисниць. 108 з них – це бійці полку "Азов". Дмитро Козицький є одним зі звільнених з полону захисників Маріуполя.
У вересні Дмитро Козацький (Орест), ще перебуваючи в полоні, здобув перше та третє місця на International Photography Awards за серію фото "Світло переможе" з "Азовсталі".
Help us be even more cool!