ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Барометр за серпень 2007 року

28.09.2007, 06:04

Арешти та затримання-0

Побиття, напади, залякування-4

 14.08.2007 На журналіста української газети «КоммерсантЪ» Артема Скоропадського напали у під’їзді його будинку. «Это произошло примерно в 22 часа 40 минут. В темном подъезде двое неизвестных ударили меня в лицо. Когда я в ответ ударил одного из них ногой, нападавшие скрылись», - розповів пан Скоропадський агентству «Новый Регион». За словами Артема Скоропадського, нападники не вимагали грошей і не вимовили ні слова. Він пов’язує напад із професійною діяльністю, адже 13 серпня на першій шпальті «Коммерсанта» вийшов його матеріал із різкою критикою київського мера Леоніда Чернівецького.

«Это был материал о конфликте между мэрией и торговцами украинской патриотической символикой на майдане, чьи торговые точки Черновецкий сейчас пытается закрыть. Накануне мне удалось попасть на закрытые переговоры Черновецкого с торговцами, где мэр кричал на торговцев и предлагал им убираться с Майдана «вместе со своими значками в зубах». Все это я описал в сегодняшнем материале, после которого в редакцию позвонили из мэрии, нам сообщили, что чиновники будут подавать в суд, так как считают, что я исказил цитату мэра», - розповів «Новому Регіону» Скоропадський. Постраждалий, який є громадянином Російської Федерації, звернувся до міліції.

21.08.2007 Київська незалежна Медіа-профспілка вимагає від керівництва Служби безпеки України і Генеральної прокуратури розслідувати затримання фотокореспондента тижневика «Коментарі» Олексія Солодунова. У вечері 20 серпня співробітники Служби безпеки України затримали та близько шести годин утримували Олексія Солодунова, який виконував редакційне завдання у фірмі, розташованій за адресою вул. Городецького 12/3, офіс 1 (м. Київ).

На місці події працювало близько 15 представників правоохоронних органів, які відмовлялися представитися і пред’являти документи. Під час переговорів через закриті двері, невстановлений чоловік, що назвався слідчим Шевченківської податкової міліції Лисенком, пояснив лише, що він не зможе випустити журналіста з місця проведення оперативно-розшукових заходів до завершення всіх процедур. Як повідомили Медіа-профспілці у центрі зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України, насправді на місці події працювала оперативна група

Liked the article?
Help us be even more cool!