З початку Євромайдану Інститут масової інформації допоміг близько 700 журналістам з необхідним для роботи у зоні бойових дій екіпіруванням та маркуванням. За шоломами, окулярами, жилетами тощо приходять й співробітники цілком респектабельних, далеко не бідних медіа, зауважують в ІМІ. Дефіцит лише бронежилетів.

Зараз в ІМІ журналістам роздають чергову партію шоломів, балістичних окулярів та наклейок "ПРЕСА". Отримати ці речі можна, подавши заздалегідь заявку до ІМІ. Громадська організація просить всіх, у кого є зайві, приносити їх до ІМІ для цільового розповсюдження. Контакти ІМІ дізнавайтесь на сайті організації.

"Після загострень знов починаються дзвінки до ІМІ, і ми розуміємо, що маємо якось допомогти,- розповів "Телекритиці" експерт ІМІ Роман Кабачій.- Хоча я тут би закликав подопомагати своїм журналістам, тому що приходять із досить, вибачте, багатих телеканалів і журналів. Я би сказав, що таким чином редакції їх не шанують, коли відправляють їх без нічого під кулі снайперів… Я для себе відкрив, що у нас дуже багато журналістів, що наша професія ще жива".

Відеорепортаж "Телекритики" дивися тут:

Відеотека "Телекритики"