У Києві 11 вересня - дискусія “Безпечний медіапростір: співпраця індустрії та регулятора”
11 вересня у Києві (вул. Хрещатик, 14, готель “Хрещатик”, конференц-зал “Володимирський”) відбудеться громадська дискусія “Безпечний медіапростір: співпраця індустрії та регулятора”, яку проведе Незалежна асоціація телерадіомовників разом із Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та Інститутом соціальної та політичної психології. Про це повідомляється на сайті Нацради.
Під час дискусії експерти з галузі, медіаюристи, психологи, представники громадськості й телерадіоорганізацій розкажуть про свій досвід застосування актів з питань захисту дітей. Зокрема, говоритимуть про інтереси суспільства та роль медіа у вирішенні гострих соціальних проблем, а також про результати розробки актів саморегулювання: чого вдалося досягти, чи є необхідність доопрацьовувати вже розроблені акти.
Також поговорять про практики розгляду судами справ щодо застосування санкцій до мовників стосовно негативного впливу на дитячу аудиторію.
Під час панельної дискусії “Само- та співрегулювання: моделі та законодавчі акти” йтиметься про те, яка із сучасних світових моделей співрегулювання та саморегулювання контенту найбільше відповідає викликам України. А також – про роль державного регулятора, його повноваження та які законодавчі зміни потрібні для забезпечення ефективної роботи системи регулювання контенту. Ольга Большакова, юрист Незалежної асоціації телерадіомовників, розкаже про розбудову системи співрегулювання та міжнародний досвід.
Учасники дискусії обговорять перспективи розвитку само- і співрегулювання, подальші напрями, роботу над іншими гострими темами (наприклад, висвітлення булінгу), особливості регулювання різних видів контенту. Також під час дискусії представлять проект акту саморегулювання з питань захисту інтересів дітей при висвітленні насильства та жорстокості.
Під час дискусії на тему “Досвід саморегулювання з питань гендерної рівності” мова йтиме про основні проблеми висвітлення та організацію саморегулювання в сфері реклами.
З повною програмою громадської дискусії можна ознайомитися тут.
Для участі потрібно заповнити анкету. Реєстрація обов’язкова!
Help us be even more cool!