ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

27.09.2018, 12:58

Продовжуємо підбирати найцікавіші можливості для медійників, які зроблять осінь більш кольоровою, цікавою та корисною. В цій підбірці стипендії для навчання у Вашингтоні, курси англійської та можливість отримати мікро-грант для свого матеріалу, якщо ви працюєте на півдні-сході України.

Дискусія про свободу слова в Україні

В PinchukArtCentre відбудеться фінальна дискусія про стратегію виживання незалежних медіа та ситуацію зі свободою слова в Україні. Серед учасників: шеф-редакторка інформаційної служби hromadske.ua Ангеліна Карякіна, головна редакторка Заборона Катерина Сергацкова, головна редакторка Громадське радіо Тетяна Трощинська та інші. Модератор дискусії - головний редактор сайту "Новости Донбасса" Олексій Мацука

Де: http://bit.ly/2QbUo4m

Скільки: безкоштовно

Коли: 27 вересня 2018

? Стипендії для навчання у Вашингтоні

Журналісти, вчені на державні діячі з усього світу, які зацікавлені у висвітленні питань державної політики, можуть подати заявку на отримання стипендії від Міжнародного наукового центру імені Вудро Вільсона. Програма триватиме 9 місяців, проходитиме у Вашингтоні.

Де: http://bit.ly/2zzAVFj

Коли: безкоштовно

Дедлайн: до 1 жовтня 2018

Онлайн-курс англійської для журналістів

Курс англійської від престижного Каліфорнійського університету в Берклі спеціально для журналістів. Покликаний покращити словниковий запас, граматичні навички, ознайомить із різними стилями новинних текстів та професійною лексикою.

Де: http://bit.ly/2xWMl3Y

Скільки: безкоштовно

Коли: в будь-який зручний час

Тренінг головної редакторки MC Today

Як налагодити виробництво якісного контенту - на практичному тренінгу розкаже головна редакторка MC Today Віра Черниш. Під час навчання ви зможете дізнатися, як побудувати власну контент-фабрику, навчитеся робити контент-стратегію, дізнаєтеся, чим відрізняються хороші тексти і відео від поганих, тощо.

Де: http://bit.ly/2P0zyo4

Скільки: 3500 грн

Коли: 12 жовтня 2018

?Міні-гранти на матеріали про медіаграмотність

Журналісти південних та східних областей України можуть запропонувати свої ідеї матеріалів, які можуть підвищити медіаграмотність аудиторії, та отримати на їх реалізацію гранти. Інститут розвитку регіональної преси також пропонує у допомогу редакторів-менторів

Де: http://bit.ly/2OjrPV6

Скільки: від 3000 до 5000 грн

Дедлайн: до 10 жовтня 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!