ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

02.11.2018, 16:03

Зустрічі, гранти та майстер-класи - ніколи не знаєш, де саме знаходитиметься натхнення, корисне знайомство, можливості для співпраці. Дивіться нашу підбірку та обирайте!

?“Говори, пиши, думай - як ЗМІ!” - зустріч із ведучою “Громадської хвилі” Тетяною Трощинською

Головна редакторка Громадське радіо, авторка та ведуча щоденного живого ток-шоу “Громадська хвиля” Тетяна Трощинська розкаже, як писати такі заголовки прес-релізів, щоби їх помітили серед інших журналісти, як підготуватися до інтерв’ю, як стати цікавими для медіа.

Де: http://bit.ly/2PyNN7k

Скільки: 200 грн, в день події - 300 грн

Коли: 4 листопада 2018

?Розмови про журналістську етику у Львові та Чернівцях

Комісія з журналістської етики запрошує місцевих журналістів поговорити на тему стандартів, викликів в умовах виборів. Серед учасників: голова Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов, виконавча директорка Інституту масової інформації (ІМІ) Оксана Романюк, медіатренерка, медіаекспертка ІМІ Ірина Земляна, журналістка Громадського радіо Єлизавета Кузьменко та інші.

Де: http://bit.ly/2qmVSxG

Скільки: безкоштовно

Коли: 12 листопада у Львові, 13 листопада у Чернівцях

?Майстер-клас “Тренди в тележурналістиці та цифрових медіа. Що повинен уміти сучасний журналіст”

Ведучий телеканалу “Україна”, тележурналіст Віталій Школьний поділиться своїм досвідом з усіми охочими у стінах Інституту журналістики. Під час зустрічі можна буде дізнатися про останні тренди в медіагалузі, про те, як працювати в сучасних умовах, аби бути ближчими до аудиторії.

Де: http://bit.ly/2yLKH6e

Скільки: безкоштовно

Коли: 15 листопада 2018

?Перший Всеукраїнський Інвестігатон

Корупцію побороти можна тільки разом. Інвестігатон покликаний зібрати усіх, хто розслідує корупцію, та протягом 24 годин розкрити ще більше корупційних схем. Найкращі розслідування отримають грошову нагороду. Організатори зберуть 10 команд, які в одному коворкінгу розслідуватимуть корупцію у форматі хакатону. Також буде представлена платформа WikiInvestigation - онлайн-інструмент громадських розслідувань корупції.  

Де: http://bit.ly/2CXiuw8

Скільки: безкоштовно  

Коли: 17 листопада 2018

?Гранти для журналістів та редакцій від Посольства США

Посольство США в Україні запрошує ЗМІ та журналістів індивідуально подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну. Серед пріоритетів Фонду: підвищення якості журналістської освіти, покращення професійних стандартів серед журналістів, створення сприятливого середовища для розвитку українських медіа, сприяння співпраці між ЗМІ, неурядовими організаціями та державними інституціями.   

Де: http://bit.ly/2zpU0Z2

Скільки: до 24 000$

Коли: протягом року

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!