ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 28 листопада — реєстрація на Українську конференцію журналістів-розслідувачів

18.11.2021, 14:39

Інститут розвитку регіональної преси анонсував щорічну конференцію для журналістів-розслідувачів, яка пройде 2-4 грудня.  Про це повідомляється у Facebook події.

Учасників чекають дискусії про таке:

Колаборації. Як проводять транскордонні розслідування, як поглибити міжнародну співпрацю журналістів-розслідувачів, де шукати фінансування для таких матеріалів та які резонансні публікації підірвали медіапростір цьогоріч.

Сталий розвиток. Як розслідувальним центрам розвиватися та які перешкоди доводиться долати, а також чому важливо не забувати про етику та стандарти і як це позначається на цілях для сталого розвитку.

Навчання. Як викладати розслідувальну журналістику не лише в університетах, а й неформально. Наприклад, із чого починати, якщо хочеш запустити онлайн-курс.

Новації. Ознайомлення з новими інструментами – від реєстрів до криптовалюти й Python, спроба втілити отримані знання під час майстерень – практичних сесій конференції.

Практики. Які прецеденти цього року змінили медіасередовище? Якими новими практиками користуються журналісти-розслідувачі? 

Дедлайн для заявок офлайн – 21 листопада, 23:59.

Дедлайн для заявок онлайн – 28 листопада 2021, 23:59.

Захід офлайн зможуть відвідати лише власники зеленого COVID-сертифікату.

Реєстрація за посиланням.

Liked the article?
Help us be even more cool!