ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

до 27 серпня реєстрація на вебінар ІМІ "Як налагодити сон під час війни та інші лайфхаки для ліжка”

17.08.2023, 13:14

Інститут масової інформації 29 серпня проведе вебінар для медійників про сон під час війни. 

Згідно з опитуванням медійників, яке провів ІМІ у серпні минулого року, 67% респондентів мали проблеми зі сном. Постійні повітряні тривоги, ракетні атаки змушують спати в коридорах чи просиджувати ночі в бомбосховищах. У нас всіх тепер “проблеми” зі сном. Крім того, журналісти постійно у відрядженнях, накопичують багато тривоги та переживань, що також впливає на сон.

Під час заходу говоритимемо як працює наш біологічний годинник, чому необов’язково вставати рано, щоб бути успішним та продуктивним, як працює мозок уві сні, чи можна пити каву на ніч, чи допомагає ромашковий чай та ортопедичні матраци, і скільки треба спати кожній людині. Звичайно ж, обговоримо як нормалізувати сон під час війни, як виспатися і бути здоровими.

Експертки: 

  • Ніка Бєльська, консультантка зі сну та лайфстайлу здорового довголіття, викладачка йоги та медитації каліфорнійської школи. За освітою — генетикиня зі спеціалізацією на генетиці довгожителів України. Співавторка книги “Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням”.
  • Ірина Земляна, медіаекспертка та тренерка з безпеки Інституту масової інформації.

Початок заходу о 19:00. Орієнтовна тривалість 1,5 години.

Для реєстрації потрібно заповнити анкету. Дедлайн 27 серпня

Liked the article?
Help us be even more cool!