IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

До 15 липня – прийом робіт на конкурс “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”

Фото – stop-censorship.net

До 15 липня триває прийом робіт на п’ятий міжнародний конкурс “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”. Цьогорічна спеціальна тема конкурсу – “Жінки. Рівність. Політика”, повідомляється на сайті конкурсу.

На конкурс приймаються роботи на теми захисту свободи слова, протидії цензурі, доступу до інформації, а також на спеціальну тему, яку визначають організатори відповідно до актуальних суспільно-політичних процесів в Україні та світі.

На думку організаторів, тема конкурсу сприятиме подоланню стереотипів, через які участь жінок у політичному житті традиційно замовчувалась.

Учасники мають створити та надіслати на сайт конкурсу креативний контент у запропонованих організаторами форматах: зображення, текст, вірш, гасло чи мультимедіа.

Роботи можна надсилати трьома мовами: українською, англійською та російською. Прийом та оприлюднення конкурсних робіт триватиме на платформі www.stop-censorship.net.

Переможців конкурсу визначатиме журі експертів, спеціальне журі та інтернет-користувачі (через онлайн-голосування). Імена переможців будуть оголошені у вересні 2018 року в Києві.

Під час проведення конкурсу і після його завершення передбачені заходи із залученням лідерів думок – виставки кращих робіт, дискусії, експертні обговорення, робота майстерні з арт-активізму. Організатори конкурсу пропонують долучитися всім охочим активістам у регіонах самостійно організувати виставки найкращих робіт та публічні дискусії.

Ще Анонси