8 липня, о 16:00, регіональний хаб Інституту масової інформації “Медіабаза Хмельницький” проведе воркшоп “Цифровий детокс та інформаційна гігієна: як медійникам зберегти фокус у потоці новин”.
До участі запрошуються журналісти, медійники, блогери, викладачі та студенти факультетів журналістики / комунікацій.
Спікерка – Наталія Ладинська, психологиня, гештальт-терапевтка.

Під час заходу учасники досліджуватимуть:
- як інформаційне перевантаження впливає на наш стан;
- чому ми продовжуємо скролити навіть тоді, коли вже втомилися;
- як залишатися включеними в події та водночас дбати про себе;
- які прості інструменти допомагають знижувати рівень напруги й відновлюватися.
Участь є безкоштовна, але реєстрація обов’язкова до 13:00 7 липня. Воркшоп триватиме до двох годин.
Усі зареєстровані учасники отримають повідомлення з подробицями на електронну пошту. Перевіряйте також теки “Спам” та “Реклама”.
8 липня – воркшоп з інфогігієни та цифрового детоксу від Медіабази Хмельницький
Зареєструватись