ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

28 січня - розмова з ведучим і головою правління Громадського радіо Андрієм Куликовим

26.01.2021, 12:23

28 січня о 19 годині відбудеться розмова з з ведучим і головою правління Громадського радіо Андрієм Куликовим на підтримку кампанії Громадського радіо на Спільнокошті.

Подія транслюватиметься на Facebook-сторінці Громадського радіо.

Під час прямого ефіру Андрію Куликову можна буде поставити будь-яке запитання: про роботу у пропагандистській радянській газеті «News from Ukraine», на BBC у Лондоні, на «1+1», «СТБ», про «Свободу слова» на «ICTV», про модерацію дебатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського, про викладання у різноманітних навчальних закладах та, звісно, про Громадське радіо.

Громадське радіо оголосило збір коштів на проєкт «ДрайвТаймКиїв» (#DriveTimeKyiv) 23 листопада 2020 року. Спочатку команда планувала зібрати 200 тисяч гривень за місяць, згодом кампанію подовжили до середини лютого.

За час кампанії головна редакторка Громадського радіо Тетяна Трощинська провела онлайн-воркшоп «Собака у великому місті», а Андрій Куликов — онлайн-сеанс вегетаріанського куховарення.

Програму #DriveTimeKyiv Громадське радіо почало випускати з кінця жовтня щобудня о 17 год на 99,4 FM. Але власних коштів на випуск програми редакції надовго не вистачить, тому медіа просить про підтримку.

Liked the article?
Help us be even more cool!