ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Можливості для журналістів ?

30.08.2018, 12:30

Перший дзвоник і знову у школу - для школярів, ми ж ніколи не припиняємо вчитися та дізнаватися щодня нове. Тримайте підбірку з безкоштовних онлайн-курсів, тревел-гранту на поїздку на Всесвітній конгрес продюсерів у Австралії та медіа-подій під час Форуму Видавців у Львові, який відбудеться менш ніж за місяць.

 
Онлайн-курс з журналістської етики

Thomson Foundation дає відкритий доступ до онлайн-курсу з журналістської етики. Можна послухати, як лишатися незалежним і неупередженим перед тими, хто хоче вплинути на вашу роботу, як зберегти людяність та людяність тих, про кого ви повідомляєте, як ігнорувати фейкові новини та використовувати етичні принципи у журналістиці.

Де: https://bit.ly/2mxUucH

Скільки: безкоштовно

Дедлайн: до 1 вересня 2018

Онлайн-курс з маппінгу та GIS для журналістів

Хочете дізнатися про те, як працювати з географічними даними та використовувати їх у журналістській роботі? Knight Center for Journalism in the Americas вже почав спеціалізований курс, який ознайомить вас із новими інструментами, картографією та прикладами її використання в журналістиці.

Де: https://bit.ly/2wuXAQm

Скільки: безкоштовно

Тривалість: з 27 серпня до 23 вересня 2018

Тревел-грант на подорож до Всесвітнього конгресу продюсерів

Працюєте у жанрі нон-фікшну? Автор чи продюсер документальних наукових фільмів? У Брісбені (Австралія) відбудеться Всесвітній конгрес продюсерів з 27 по 30 листопада 2018 року, на якому обговорюватимуть останні тренди та нові технології у сфері. Програма Emerging Producers Bursary пропонує повні гранти, які покриватимуть реєстрацію, подорож та проживання, а також часткові гранти, які не включатимуть проїзд та проживання.

Де: https://bit.ly/2wvl47M

Скільки: безкоштовно чи часткова оплата

Дедлайн: до 7 вересня 2018

Медіа-події під час Форуму Видавців у Львові

Осінь наступає, а, отже, час гарних книжок та цікавих зустрічей. Форум Видавців у Львові - ідеальне для цього місце. Серед купи корисних подій, зверніть увагу на події, в яких візьмуть участь журналісти і не тільки. До речі, представники ІМІ теж будуть там. Будемо обговорювати прийдешні вибори та свободу медіа.

Де: http://bit.ly/2NARO6M

Скільки: безкоштовно

Коли: 20-21 вересня 2018

Майстер-клас для журналістів і не тільки “Інструменти захисту даних”

ГО “Інститут розвитку регіональної преси” запрошує на майстер-клас експерта з IT-безпеки Роберто Гомеза Лареза (Німеччина), на якому розкажуть про важливість безпеки даних, які інструменти необхідно використовувати, як користуватися відкритими даними, і про купу інших, корисних для цифрового світу речей.

Де: http://bit.ly/2omxwTW

Скільки: безкоштовно

Коли: 5 вересня 2018

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!