ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

16 вересня у Вільнюсі - відкриття фотовиставки про роботу українських журналістів на війні

14.09.2022, 13:00

16 вересня о 10:00 у Вільнюсі (Литва) у приміщенні залізничного вокзалу відбудеться відкриття виставки фотографій українських журналістів на війні #OntheFrontlinesofTruth.

Виставка показує злочини, які скоєні Російською Федерацією проти медіа та журналістів, а також віддає належне українським журналістам, які працюють у надзвичайно небезпечних умовах. 

На фотовиставці буде представлено 30 світлин про роботу журналістів у багатьох куточках України, де точилися бої з початку повномасштабного вторгнення Росії до України. 

Виставку організовано громадською організацією Інститут Масової Інформації (ІМІ) та міжнародною організацією Internews за підтримки Lietuvos Spaudos Fotografų Klubas.

Це вже друга виставка фотоматеріалів. Перша була організована у червні у Страсбурзі (Франція) ІМІ, Постійним представництвом України при Раді Європи, Українською делегацією у Парламентській Асамблеї Ради Європи та PromoUkraïna.

Мета виставки - привернути увагу до злочинів, скоєних Російською Федерацією проти медіа та журналістів, а також показати надзвичайно небезпечні умови роботи журналістів в Україні.

Liked the article?
Help us be even more cool!