ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ та ДМ розробили безкоштовний мобільний додаток “ЗМІя” для роботи журналістів під час виборів

05.12.2018, 11:52

Інститут масової інформації, спільно з Детектором медіа, розробили і запустили мобільний додаток для журналістів “ЗМІя”. Він покликаний допомогти у роботі журналістів під час виборів, та містить всю необхідну інформацію щодо прав журналістів, законодавчої бази, безпеки журналістів, та особливостей висвітлення виборів в ЗМІ.

В основі додатка - посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони», розроблений спільно експертами Детектора Медіа та ІМІ. В посібнику детально описані практичні і специфічні питання, які ставить перед журналістом передвиборча тематика з точки зору дотримання стандартів професії (попри те, що стандарти є універсальними, незалежно від тематики, що її висвітлює журналіст). Автори розглядають всі основні планові події виборчого процесу – як президентського, так і парламентського, а також події непланові, але цілком ймовірні. Окремий розділ видання присвячено рекомендаціям з безпеки журналіста: від поведінки у натовпі до того, як уникнути електронного стеження.

У мобільному додатку описаний алгоритм дій журналіста у випадку порушень його прав та зразок заяви до поліції про перешкоджання журналістській діяльності. Також, за допомогою спеціальної форми, можна повідомити про порушення прав журналістів.

«ЗМІю» можна безкоштовно завантажувати з Google Play на мобільні гаджети, які працюють на ОС Android.

Мобільний додаток  «ЗМІя» було створено за підтримки міжнародної організації Internews Network

Liked the article?
Help us be even more cool!