7 жовтня під час артобстрілу російськими військами Херсона пошкоджені приміщення “Суспільне Херсон”. Потерпілих немає. Про це медіа повідомило на своєму сайті.
Менеджер “Суспільне Херсон” Михайло Сваричевський розповів, що звертатимуться щодо цього факту до поліції.
“Через розташування зазначених будівель у небезпечному районі міста (червона зона) вони фактично законсервовані й не використовуються в роботі команди. Постраждалих немає. Ми бачимо пошкодження покрівель, віконних блоків та фасаду будівель. Будемо звертатись до правоохоронних органів, щоб зафіксувати наслідки цього злочину зі сторони РФ”, – розповів він.

Мовник повідомляє, що його команда в Херсоні продовжує роботу, щоб інформувати глядачів і слухачів про події в регіоні та по всій країні.
Як повідомляв ІМІ, 22 вересня 2025 року в центрі Херсона на російській міні “Пелюстка” підірвався головний інженер “Суспільне Херсон” Вадим Хоменко та дістав серйозні поранення ноги. Вибух стався на території філії Суспільного, де працівники періодично з’являлися через наявність техніки та обладнання. Російські війська мінують територію херсонської філії Суспільного, скидаючи з дронів протипіхотні міни, зокрема типу “Пелюстка”. Це стало відомо після огляду ДСНС, яка виявила ще кілька мін на території медіаоб’єкта. Хоча після деокупації приміщення було очищене, нові закладки свідчать про прицільну атаку на журналістську інфраструктуру. У відповідь філію тимчасово закрили з міркувань безпеки, а Суспільне посилило захист своїх працівників у прифронтових регіонах.
