Трьох працівників прокуратури, скандальне смс-листування яких було оприлюднено у ЗМІ, після проведення службової перевірки було звільнено з органів прокуратури. Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури.

“За результатами проведеної прокуратурою м.Києва перевірки, наказом в.о. прокурора міста Києва за скоєння ганебного вчинку, порушення "Присяги працівника прокуратури" та “Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури” Тендітного Артема Петровича та Солов’я Дениса Юрійовича звільнено з посад прокурорів прокуратури Дніпровського району міста Києва, а Лисенка Сергія Сергійовича – з посади старшого прокурора відділу прокуратури міста Києва”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Як повідомляв ІМІ, 11 червня прокуратура міста Києва проводила службову перевірку за фактом оприлюдненого в ЗМІ смс-листування між прокурорами прокуратури Дніпровського району Києва в ході судового засідання, в якому, зокрема, містяться пропозиції розправи над фотокореспондентом, який здійснював зйомку перебігу судового процесу.

Раніше в Інтернеті опублікували листування між прокурором Дніпровського району Києва Артемом Тендітним, старшим прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення прокуратури Києва Сергієм Лисенком і прокурором Дніпровського району Києва Денисом Солов'єм.

Переписка велася телефоном у закритій групі Viber, написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Василь Крутчак, який і сфотографував її під час засідання Дніпровського районного суду Києва.

"Як і обіцяв викладаю фото переписки прокурора Дніпровського району міста Києва Тендітного А.П.! Сьогодні в Дніпровському районньому суді міста Києва відбувалося судове засідання. Якщо коротко про суть засідання, то там походу хтось замовив адвоката, а прокуратура Дніпровського району все робить для того, щоб адвоката притягнули до криміналу. Так от! Під час засідання вдалось сфотографувати переписку прокурора Тендітного А.П., який підтримував обвинувачення. З переписки можна зрозуміти, що прокурори вирішують між собою, як розправлятися з неугодними їм особами", – пише журналіст.

Далі журналіст пропонує розшифровку листування.

Тендітний А.П.: “Этот п**ор меня часто фоткает, мы можем и по нем зарегистрироваться”.

Лисенко Сергій Сергійович: “На х*я? Давай его от***дим просто? Или давай у нас в районе у него телефон отразбоят”.

Соловей Денис Юрійович: “Две пи**ы с обыска сидят слева. Просила Артема номер”.

Тендітний А. П: “Отработать надо. Г**да такая”.