ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ЗМІ мають отримати більший доступ до зони бойових дій – Міноборони

Журналістам потрібно дати більший доступ до зони бойових дій, але водночас необхідно не зашкодити безпеці операцій.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" заявив начальник Управління преси та інформації МОУ Ілларіон Павлюк, передає Укрінформ.

"Я думаю, що надзвичайно важливо дати більший доступ медіа в зону бойових дій. Але при цьому одразу зазначаю, що не зашкодити безпеці операції. Відповідно, ми працюємо зараз над тим, щоб зрозуміти, як зробити так, щоб цей доступ був простішим, як зробити так, щоб правила доступу були прозорими, однаково всім відомими, і як, спростивши цей доступ, не зашкодити", – сказав Павлюк.

Він додав, що незалежні медіа мають отримати можливість більше висвітлювати події в прифронтових зонах, у звільнених населених пунктах і безпосередньо в зоні бойових дій. Єдине, за його словами, це неможливо зробити швидко.

Павлюк нагадав, що вже провів зустріч з українськими та міжнародними журналістами, зараз тривають консультації з Генеральним штабом.

"Нам треба вибудувати цей механізм відповідально. І я думаю, що це буде зроблено", – сказав Павлюк.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року журналіст, продюсер, письменник, медіаменеджер та військовослужбовець Ілларіон Павлюк став керівником Управління преси та інформації Міністерства оборони України. 19 жовтня він завершив службу в Головному управлінні розвідки Міноборони.

Liked the article?
Help us be even more cool!